16. prosince 2019 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem FOTO: Zelí roku · Categories: Zelí roku

Už je za námi, v sobotu 14. prosince proběhl 24. ročník.  Sešlo se 23 vzorků, velice slušné číslo. Pořadatelé stále věrně stejní v čele s ing. Pepou Krškem – prezidentem soutěže, spolu s Karlem Kühnelem a Jirkou Znojem, šéfem poroty. Jak v Diváckém hodnocení, tak i v Profi  hodnocení jsme byli na vítězných pozicích svědky nových  jmen, za dosud se nevyskytující, ba dosud nesoutěžících. Posuďte sami: divácké hodnocení a klasicky vynikající dort paní Bauerové vyneslo na špici rodinu Peterových, následováni Alinčovými (obě rodiny naši chalupáři) a mlýnskými, tedy místními  Spodniakovci. More »

16. prosince 2018 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Foto: Zelí roku 2018 · Categories: Zelí roku

 

More »

12. prosince 2017 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem FOTO: Zelí roku 2017 · Categories: Zelí roku

V Mlýnech se konal 22. ročník známé soutěže o nejlepší zelí pod tradičním heslem Zelí z Mlýnů – láska na celý Život. Do klání bylo přihlášeno osmnáct vzorků. Jako tradičně se podle mlýnských pravidel sešla léty ozkoušená odborná porota přísně hodnotící před zaplněným společenským sálem stanovené parametry: vzhled, vůni, chuť, křupavost. Po ní dostali příležitost návštěvníci, hodnotící tytéž vzorky pro Diváckou cenu. More »

11. prosince 2016 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem FOTO: Zelí roku 2016 · Categories: Zelí roku

 

21. prosince 2015 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem FOTO: Zelí roku 2015 · Categories: Zelí roku

EDIT 21.12.:  Aktualizace fotogalerie

Jubilejní 20. ročník Zelí roku ve Mlýnech byl rekordní.

Co do počtu soutěžních vzorků zcela určitě. Sešlo se jich 34 – dvojnásobek průměru předchozích let. Byly odevšad, zprvu místní soutěžení o nejlepší kysané zelí se jaksi o minulou sobotu zvrtlo v regionální soutěž.

More »

?>
Next page