04. června 2016 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Aktualizováno: 10. let od vysvěcení křížku ve Mlýnech · Categories: Jiné akce

K desátému výročí božích muk ve Mlýnech se sešlo na čtyřicet lidí odevšad. Ukázali se  noví hostinští, z Děčína přijela paní Jandová, místní chalupáři i naši dva nejstarší občané paní Vlasta Kučerová a Miroslav Holub (na lavičce) Po focení se šlo na terasu hostince ochutnávat výtečné koláčky Věry Bauerové (organizátorka akce) a trochu poklábosit.

Krizek2016rok 2016

 

 

Původní příspěvek:

Milí přátelé a kamarádi,

v následujícím týdnu uplyne 10 let, co byl vysvěcen “ MLÝNSKÝ KŘÍŽEK“.  Tehdy, začátkem června jsme se u nového křížku ( nápad p. E.Sedláčka) sešli, pan Čunát křížek vysvětil a my „sousedé“ jsme se nechali na tuto počest „zvěčnit“. Poté jsme se společně odebrali do místní hospody a chvíli  poklábosili.

 

Přemýšleli jsme o tom, že se všichni strašně rádi díváme na staré fotografie našich předků, jaké to dřívávejc bylo…. a  že vlastně těch společných fotografií lidí z obce , kteří se  setkávají, moc nemáme a nevíme, co si ti naši vnuci budou jednou vlastně  prohlížet…. :-)))

V sobotu, 4.6.2016 máme všichni jedinečnou příležitost se po 10 – ti letech znovu u křížku setkat, vyfotit se a pak si na chvíli zajít do hospody na kafe a na koláčky, stejně jako tehdy, před deseti lety.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA   rok 2006

Někomu to tehdy možná nevyšlo a na fotce z roku 2006 se nenašel, to však nevadí, určitě bude fajn, když dorazíte právě letos.  Sejdeme se ve 14:30 u křížku ve Mlýnech ( vedle domu p. Holuba). Nemám mailové adresy na všechny, tak jestli víte o někom, kdo by třeba také rád dorazil, prosím, přepošlete mu tuto informaci.

Rozešlu i hromadné sms, tak se předem omlouvám, pokud dostanete tuto informaci vícekrát 🙂

 

 

Pěkné dny,  Bauerovi

 

Aktualizováno: 10. let od vysvěcení křížku ve Mlýnech

od ES Čas k přečtení: 1 min