09. dubna 2012 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hodinový hotelier 8.dubna 2012 · Categories: Divadlo · Tags: , ,

Do letopisů českého divadla bylo vepsáno nové datum: Dne 8. dubna slavnostně kytlický ochotnický spolek (KOS) v budově místního kulturního domu slavnostně otevřel svou komorní scénu. Helena Albertova svým neomylným divadelním instinktem okamžitě objevila potenciál půdy bývalé školy a přeměnila ji v prostor jako stvořený pro studiová představení a o letošních Velikonocích se věrná obec  diváků KOSu dočkala. Kytličtí „herci z libosti“ nastudovali v režii Heleny Albertové Hodinového hoteliéra od Pavla Landovského. Vysokou úroveň kytlických představení už bereme jako samozřejmost, tady se ale KOS povznesl k novým vrcholům. Kvarteto herců (Kateřina Trylcová, Karel Krejčí, Petr Kubát a Vít Vejražka) předvedlo pod taktovkou zkušené režisérky skutečný koncert, který by se zdarem obstál i před zhýčkaným publikem profesionálních divadel, publikum kytlické bylo nadšeno a zasloužených ovací se souboru dostalo jak na konci představení, tak při večerním posezení v restauraci.
Neváhejte a rezervujte si lístky na reprízy! (kubat@rotexx.cz) , promeškat tento zážitek by bylo neodpustitelným hříchem.

Nadšený divák.

Hodinový hotelier 8.dubna 2012

od ES Čas k přečtení: 1 min