19. března 2018 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Velikonoční jarmark · Categories: Akce pro děti a dospělé

Zdroj: http://www.obec-kytlice.cz

12. března 2018 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem FOTO: MDŽ 2018 · Categories: Taneční zábavy

More »

26. února 2018 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Helena Albertová – Kytlická čestná občanka a rytířka · Categories: Divadlo, Nezařazené

       Na večer v neděli 25. února připadlo výročí tzv. Vítězného února a je asi dobrou připomínkou této neblahé události, když se uspořádá akce, která oslaví ty, kteří pevně stáli na druhé straně barikády, abychom užili oblíbené rčení našich soudruhů, tentokrát s opačným hodnotícím znaménkem. Mezinárodní projekt proti totalitě MENE TEKEL si tento večer vybral k tomu aby spolu s ministerstvem kultury udělil čestné ocenění Dáma české kultury a Rytíř české kultury. More »

05. února 2018 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem FOTO: 14. společenský ples · Categories: Taneční zábavy

More »

16. ledna 2018 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 30. výročí Mlynářů · Categories: Články

Až mne to samotného zarazilo. Letos je to již 30 let, kdy jsme jako MLYNÁŘI drze vyrazili na Oblastní Portu v Děčíně. Konala se v Městském divadle, přeplněném k prasknutí. Jdeme na řadu. Tři písničky, uklonit se a dost! Jedna instrumentálka pískaná na kus umělé hmoty, dvě známé věci s mými novými texty, potlesk a hvízdání. Výsledek: Cena diváků!!. Mezi 24 skupinami z Ústí, Děčína a Teplic! Dodnes na ten slavný výlet vzpomínáme. Bohužel již bez Jirky Slováka a Ládi Cecka Kříže. Ale MLYNÁŘI stále existují a hrají, sice v jiné sestavě, ale s neúnavným Martinem Rauchem, původním zakládajícím členem. Díky kluci.

E. Sedláček st.

 

 

?>
Next page