07. dubna 2018 · · Categories: Články

Návštěvy hospůdky se staly pravidelným rituálem. Rituálem se staly i hudební pátky, kde hlavní slovo pozvolna přebírali místní kluci v čele s Milanem a Ceckem. O víkendových večerech se hrávaly trempské písně, začalo se díky Johnu Cashovi objevovat country. Byli slyšet Zelenáči, Plavci, Bobek. Vše se v počátcích euforicky přebíralo ze zahraničí. More »

16. ledna 2018 · · Categories: Články

Až mne to samotného zarazilo. Letos je to již 30 let, kdy jsme jako MLYNÁŘI drze vyrazili na Oblastní Portu v Děčíně. Konala se v Městském divadle, přeplněném k prasknutí. Jdeme na řadu. Tři písničky, uklonit se a dost! Jedna instrumentálka pískaná na kus umělé hmoty, dvě známé věci s mými novými texty, potlesk a hvízdání. Výsledek: Cena diváků!!. Mezi 24 skupinami z Ústí, Děčína a Teplic! Dodnes na ten slavný výlet vzpomínáme. Bohužel již bez Jirky Slováka a Ládi Cecka Kříže. Ale MLYNÁŘI stále existují a hrají, sice v jiné sestavě, ale s neúnavným Martinem Rauchem, původním zakládajícím členem. Díky kluci.

E. Sedláček st.

 

 

16. prosince 2017 · · Categories: Články

Pan Vladimír Křepelka, který nás opustil 9. února letošního roku, mi před časem doporučil svůj recept na kysané zelí. Sám jsem jej nezkoušel, podle jeho slov je k nepřekonání. Zde je : More »

27. listopadu 2016 · · Categories: Články

Článek vyšel 28.11. v týdeníku EURO.

Zdroj: Petr Kubát

tydenikeuro1tydenikeuro2

09. října 2016 · · Categories: Články

kalendar-prodej

Prodej – osobní odběr:

  • Emil Sedláček – Mlýny 40 (u nádraží) , telefon 732 467 567
  • hostinec DUHA Kytlice
  • pošta Kytlice (v budově Obecního úřadu)

 

?>
Next page