07. srpna 2021 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Prodaná nevěsta – POZOR ZMĚNA · Categories: Divadlo

Vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí se bude konat představení Prodané nevěsty dnes 7.srpna od 19:30 na sále v hostinci Duha v Kytlicích.

24. července 2021 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Prodaná nevěsta bez folklóru: červených punčoch a holubiček. · Categories: Divadlo

Kytlický ochotnický soubor letos uvedl Prodanou nevěstu, notoricky známou operu Bedřicha Smetany na libreto Karla Sabiny. Je možné, že u někoho letošní volba kytlických „herců z libosti“ vzbudila rozpaky. O prázdninách se vracet k opeře známé ze školního vyučování? More »

12. července 2021 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Prodaná nevěsta · Categories: Divadlo

16. června 2021 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Lesní divadlo – program 2021 · Categories: Divadlo

21. listopadu 2020 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Noc divadel · Categories: Divadlo

Vážení přátelé divadla, v sobotu 21.11. večer můžete na youtube Divadla Bez zábradlí sledovat dvě divadelní představení online:

https://www.youtube.com/channel/UCjKmLqpbw1TGWOSg7V6JCqA

18:30 Telefonní příběhy
Scénické čtení hry telefonní příběhy Petra Kubáta o legračně strašidelné vizi současnosti. Jaké absurdity můžete vykřesat z telefonních hovorů? Vysílání proběhne na YouTube kanálu Divadla Bez zábradlí.
Autor: Petr Kubát
Režie, kamera, zvuk: Vojtěch Filčev
Hrají: Nikol Kouklová a Jan Řezníček

20:30 Arizace
Scénické čtení hry „Arizace“ Adama Votruby přinášíme exkluzivně v rámci Noci divadel! Oceněná historická fikce o nařízení shora, které přivádí říšské zákony ad absurdum. Říšský inspektor žádá arizovat i židovské hřbitovy. Od tohoto absurdního požadavku se odvíjí groteska, v níž se mezi skutky kolaborace a služební horlivosti zableskne i jiskra odboje. Ta je ovšem vykřesaná z naprosto nečekaného zdroje.

Celý program sobotního odpoledne najdete na:

http://www.bezzabradli.cz/

Petr Kubát
 
?>
Next page