08. května 2013 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem KYTLICE 2013 X DUATLON · Categories: Sportovní akce

Po náročných zimních přípravách jsme konečně stanovili finální termín legendárního cross duatlonu v Kytlici a budeme se na Vás těšit v sobotu, 25.května. Po velmi pozitivních ohlasech jsme zachovali trať z posledního ročníku (roku 2011, X. ročník) a můžete se tak těšit jak na úžasné „ single“ trekové pasáže jak běžecké, tak MTB části závodu. Stejně tak necháváme na pořadu dne populární štafety.

Absolutní novinkou je sportovní dopoledne pro děti, které jsme pro Vás a zejména Vaše ratolesti připravili ve spolupráci s o.s. Rodina v centru (Koblížek). Závodu se mohou zúčastnit děti od 3 – 11 let (rozdělení do dvou kategorií), v různorodých sportovních disciplínách. Ale tím zábava pro Vaše děti nekončí a Rodina v centru pro Vás zajistila odpolední program tak, abyste si mohli plnými doušky užít atmosféru odpoledního cross duatlonu.

Ani ti nejmenší smůlu nemají (0 – 3 roky) a bude pro ně pro dopolední program připraven dětský stan plný her, kde však musí být v dozoru rodičů.

Všechny ostatní informace naleznete v podrobných propozicích, případně Vám jsme k dispozici na info lince, či emailu.

Neváhejte a přihlašujte všechny, kdo má chuť si užít nejen sobotní pohodu, ale také večerní kulturní program, připravit svým ratolestem trochu povoleného řádění, tak abyste mohli si v klidu užít jarní neděli, kterou jsou v Kytlici více než luxusní.

Hezké jaro a budeme se na Vás těšit v Kytlici, tým Outdoor sports Okrouhlá, o.s. Rodina v centru a TJ Kytlice

Propozize a registrace zde: http://www.xdk.cz/

XDK_foto

KYTLICE 2013 X DUATLON

od ES Čas k přečtení: 1 min