12. března 2013 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Penzion U Skály · Categories: Ubytování

PENZION U SKÁLY se nachází uprostřed překrásné přírody Lužických hor s nejčistším ovzduším v Severních Čechách, v obci Kytlice – Dolní Falknov nedaleko České Kamenice a Nového Boru.

Lesními cestami, silničkami i vlakem se lze z Kytlic vydat na vycházky a výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí za pozoruhodnostmi přírody, starou architekturou i sklářskými tradicemi. Specializujeme se na rodiny s dětmi, taneční a sportovní soustředění, školy v přírodě, adaptační kurzy středních škol, mateřská a rodinná centra, firemní akce, školení, workshopy, teambuilding, outdoor.02

V Penzionu budete mít k dispozici saunu s vířivou vanou, restauraci s celodenním stravováním, učebny, TV, fotbalové a volejbalové hřiště, půjčovnu společenských her a sportovních potřeb, úschovnu kol, velký párty stan, ohniště na grilování a opékání. Děti jistě uvítají dětskou hernu, dětské hřiště s pískovištěm a prolézačkami, vzduchovou trampolínu a v létě malý bazén. Posedět si můžete na venkovních terasách a v altánech. Na objednávku můžeme uspořádat svatbu, večírek, taneční zábavu s hudební produkcí, kompletně zajistit občerstvení, raut, švédské stoly, grilování, párty stany pro venkovní oslavy, svatby či firemní večírky. Ve spolupráci s animátorskou základnou připravíme zážitkový program pro ubytované hosty, školní či firemní kolektivy.

Penzion U Skály nabízí ubytování v 11 pokojích se samostatným sociálním zařízením s maximální kapacitou 51 lůžek, z toho 1 pokoj bezbariérový. Všechny pokoje jsou nově rekonstruovány. Náročnější návštěvníky jistě potěší luxusní apartmán pro 2 – 3 osoby v romantickém domečku z 19. století. V areálu Penzionu je dále k dispozici 28 vytápěných dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových chatek se společným sociálním zařízením a celkovou kapacitou 75 lůžek. Parkování v oploceném areálu je zdarma. V celém objektu je volně dostupné připojení k internetu pomocí WIFI.

 

Mgr. Jana Kalousová, MBA
manažer střediska

Penzion U Skály
407 45 Kytlice č.p. 78

Souřadnice GPS
50°49’19.259″N
14°32’44.948″E
mapa

+ 420 739 366 366
+ 420 734 596 586
manazer@uskaly.cz

rezervace, recepce
+ 420 734 596 586
rezervace@uskaly.cz

Více informací naleznete na: http://www.uskaly.cz
Informace o cenách: http://www.uskaly.cz/cenik
Informace o volných termínech: http://www.uskaly.cz/volne-terminy

 

 

Penzion U Skály

od ES Čas k přečtení: 2 min