10. července 2017 · · Categories: Ubytování

Vítejte v našem hotelu, který se nachází v klidné vesnici Kytlice v srdci Lužických hor na severu České republiky. Kompletně zrenovovaná budova má osm pokojů, společenskou místnost a restauraci s terasou. Deset chat je umístěno na vrcholu kopce a je z nich nádherný výhled. Náš malý hotel leží v chráněné krajinné oblasti. Jeho umístění hned vedle lesa a několika turistických a cyklistický stezek z něj dělá perfektní hotel pro aktivní turisty a pro lidi, kteří hledají klid a ticho. My si to stále každodenně užíváme.  More »

12. března 2013 · · Categories: Ubytování

PENZION U SKÁLY se nachází uprostřed překrásné přírody Lužických hor s nejčistším ovzduším v Severních Čechách, v obci Kytlice – Dolní Falknov nedaleko České Kamenice a Nového Boru.

Lesními cestami, silničkami i vlakem se lze z Kytlic vydat na vycházky a výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí za pozoruhodnostmi přírody, starou architekturou i sklářskými tradicemi. Specializujeme se na rodiny s dětmi, taneční a sportovní soustředění, školy v přírodě, adaptační kurzy středních škol, mateřská a rodinná centra, firemní akce, školení, workshopy, teambuilding, outdoor. More »

21. května 2013 · · Categories: Ubytování

Nabídka celoročních víkendových i dlouhodobých pobytů. Ubytování v typické horské hrázděné chalupě, 3 apartmány s vlastní koupelnou a WC, s vybavenými kuchyněmi, pokoje s lůžkovinami a ručníky, ústřední vytápění. 1 pokoj s koupelnou a WC přes chodbu. More »

21. ledna 2013 · · Categories: Ubytování

Rodinný penzion je situován v klidné krásné přírodě Lužických hor a může Vám nabídnout maximální pohodlí a příjemné, čisté prostředí v KYTLICÍCH.

Pokud máte rádi horskou přírodu a čerstvý horský vzduch, tak je náš penzion určen právě pro Vás. Náš penzion se nachází nedaleko Českosaského Švýcarska v srdci Lužických hor. Lužické hory se mohou pochlubit krásnou přírodou, lesy a skalami. More »

13. ledna 2013 · · Categories: Ubytování

Pension Helene nabízí levné ubytování v pokojích s vlastním WC,sprchou a internetem – ZDARMA.

  • je vhodný pro rodiny s dětmi,víkendové pobyty,oslavy,školení…..
  • pobyt nabízíme se snídaní nebo polopenzí.
  • nově nabízíme pro své hosty finskou saunu.

More »

?>